Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, sengustavianskt stil, fanérat i mahogny, skinnklädd skiva, beslag i mässing, höjd ca 78, 95x58 cm
Slitage, listdelar saknas, lösa lister medföljer, nyckel finns att avhämta på Utlämningen
265328
2014-09-18