Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, sengustavianskt stil, fanérat i mahogny, skinnklädd skiva, beslag i mässing, höjd ca 78, 95x58 cm

Slitage, listdelar saknas, lösa lister medföljer, nyckel finns att avhämta på Utlämningen

265328

2014-09-18