Perukställ Kina

Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina
Perukställ Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PERUKSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal eller senare, dekor i underglasyrblått, höjd 28,5 cm

Borrad för el, nagg, nedslipad fotring.

265343

2014-09-18