Hiroko Kimura

Hiroko Kimura
Hiroko Kimura
Hiroko Kimura
Hiroko Kimura
Hiroko Kimura
Hiroko Kimura

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIMURA, Hiroko (Japan/Sverige, född 1934): Sirener, signerad och daterad Kimura -87, olja på duk, 60x92 cm

265350

2014-09-22