Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KINESISKA MÅLNINGAR, 5 st, 1900-tal, måleri på rispapper, rammått 23,5x35,5 cm
Skador och fläckar
265365
2014-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här