100 Stockholmskåkar etsningar

100  Stockholmskåkar etsningar
100  Stockholmskåkar etsningar
100  Stockholmskåkar etsningar
100  Stockholmskåkar etsningar
100  Stockholmskåkar etsningar
100  Stockholmskåkar etsningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EKROTH, E., 100 Stockholmskåkar. 1904.,100 sign. etsningar, försättsblad saknas

Något gulnade, skadat omslag.

265368

2014-09-18