Henrik Cornelius Kranenburg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KRANENBURG, Henrik Cornelius (1871-1948): Gatuscen i Paris, signerad HC Kranenburg, olja på duk, ca 30x100 cm

265371

2014-10-12