Spegel svensk empire

Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, svensk empire, bär hallstämpel och lackrester, förgylld, ca 116x59 cm

Senare glas, renoverad.

265372

2014-09-18