Kurt Erik Heinonen oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HEINONEN, Kurt Erik (född 1915): "Gripsholm i Göteborg", signerad K Heinonen, olja på duk, ca 73x90 cm

265375

2014-09-21