Skålfat i stengods Bror Börsum

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, 2 st, delvis glaserat stengods, signerad och daterade Bror Börsum -66, diameter 33,5-43,5 cm

265380

2014-09-18