Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Friluftsmålare, signerad R. Högfeldt, olja på duk, ca 50x68 cm
265381
2014-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här