Skåp med bardel 1960-tal

Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal
Skåp med bardel 1960-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1960-tal, Förenade möbler Linköping, fanérat i träslag, inredning med delvis frostat spegelglas samt hyllor och lådor, insidan med belysning, svärtat underrede, höjd 132, 90x40 cm

Bruksslitage

265382

2014-09-19