Klaffbord sengustavianskt

Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt
Klaffbord sengustavianskt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLAFFBORD, sengustavianskt, sannolikt stockholmsarbete, mahognyfanérat, förgyllda beslag. höjd 72, ihopfällt 70x47 cm

Slitage, nyckel saknas

265388

2014-09-19