Salongsbord 1800-tal
2014-09-19
265390
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets slut, fanérat i valnöt, 2 iläggsskivor (ca 40 cm vardera), oval skiva, höjd 73, 116x85 cm
Slitage, nagg