Batte Sahlin oljemålning

Batte Sahlin oljemålning
Batte Sahlin oljemålning
Batte Sahlin oljemålning
Batte Sahlin oljemålning
Batte Sahlin oljemålning
Batte Sahlin oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAHLIN, Batte (född 1929): Figurkomposition, signerad och daterad Batte Sahlin -66, olja på duk, 85x79 cm

265391

2014-09-22