Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
JOLIN, Einar (1890-1976): Kvinna med renar, signerad och daterad Jolin 1961, olja på duk, 55x46 cm
Zustandsbeschreibung
265396
2014-09-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner