Christina Knall litografier

Christina Knall litografier
Christina Knall litografier
Christina Knall litografier
Christina Knall litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNALL, Christina (född 1947): (2) "Till havs" samt "Träd", signerade Christina Knall, färglitografier, 13/50 samt 26/50, 63x47 cm vardera

Gulnader

265397

2014-09-22