CF Reuterswärd litografier
Valmis
2014-09-22
265424
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(2) Kompositioner, signerade Reuterswärd, 110/200, färglitografier, 62x74 cm vardera
Gulnader