Vas Estrid Ericson Svenskt tenn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, design Estrid Ericson för Firma Svenskt Tenn, 1928, lejonmaskaroner, höjd 18,5 cm

Bucklor, slitage och monogram

265442

2014-09-20