John Fekner Are you a videot?

John Fekner Are you a videot?
John Fekner Are you a videot?
John Fekner Are you a videot?
John Fekner Are you a videot?

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FEKNER, John (USA, född 1950): Are you a videot?, Blandteknik på duk fäst på metallram, osignerad, ca 151x143 cm
Proveniens: Privat samling Claes Sweger Konst

265462

2014-10-17