Karmstolar och stolar engelsk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 6 st, 1900-tal, engelsk stil, betsade, sitthöjd 49 resp 47 cm

Skador och lagningar

265466

2014-09-19