Alain Thomas

Alain Thomas
Alain Thomas
Alain Thomas
Alain Thomas
Alain Thomas
Alain Thomas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOMAS, Alain (Frankrike, född 1942): "Jeune fille au chapla...", signerad A Thomas, olja på pannå, 13x13 cm

265533

2014-09-22