Oidentifierad konstnär 17/1800-tal
Valmis
2014-09-26
265566
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, figurkomposition, olja på duk uppklistrad på pannå, 16x11,5 cm