Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CYLINDERHATTAR, 3 st, "Hat Manufactory in London", "Special Vellum Finish, The STANDARD Hat", "HO Wilson Denton", 2 medföljande hattaskar
Bruksslitage, askarna med skador
265567
2014-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här