Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CYLINDERHATTAR, 3 st, "Hat Manufactory in London", "Special Vellum Finish, The STANDARD Hat", "HO Wilson Denton", 2 medföljande hattaskar
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, askarna med skador
265567
2014-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner