Skål kina 1600-tal

Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal
Skål kina 1600-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 15/1600-tal, dekor i undergklasyrblått, diameter 15 cm

Nagg

265569

2014-09-20