Lok och vagnar Fleischmann

Lok och vagnar Fleischmann
Lok och vagnar Fleischmann
Lok och vagnar Fleischmann
Lok och vagnar Fleischmann

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MODELLTÅG, 1950-tal, Fleischmann, spår Ho, bestående av lok, 3 st, vagnar, 4 st, diverse räls, transformator, flertalet i originalförpackningar

Funktioner ej kontrollerade, skador

265572

2014-09-19