Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
INRO, SKÅL, VAS, Japan, 18/1900-tal, inrons längd 8, skålens diameter 7, vasens höjd 9,5 cm, ask med japanska tecken medföljer skålen
Slitage och skador
265576
2014-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här