Bordslampor efter Coustou

Bordslampor efter Coustou
Bordslampor efter Coustou
Bordslampor efter Coustou
Bordslampor efter Coustou
Bordslampor efter Coustou
Bordslampor efter Coustou
Bordslampor efter Coustou
Bordslampor efter Coustou

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, lampfötterna i form av "Hästämjarna från Marty", efter Guillaume Coustou, brons delvis förgylld, socklar i sten, total höjd ca 69 cm, sockelns bredd 37 cm

Ett ben med lagning.

265584

2014-09-19