Bordslampor efter Coustou
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, lampfötterna i form av "Hästämjarna från Marty", efter Guillaume Coustou, brons delvis förgylld, socklar i sten, total höjd ca 69 cm, sockelns bredd 37 cm
Ett ben med lagning.
265584
2014-09-19