Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DALI, Salvador (Spanien, 1904-89): ur Divine Comedy, 1960, otydligt signerad och numrerad i rött Dali 77/150, färglitografi, ca 25x18,5 cm
265598
2014-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här