Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien, 1904-89): ur Divine Comedy, 1960, otydligt signerad och numrerad i rött Dali 77/150, färglitografi, ca 25x18,5 cm

265598

2014-09-26