Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
NILSON, Severin (1846-1918): Skärgårdsmotiv med segelbåt och ångbåt, signerad Sverin Nilsson, olja på pannå, 31x68 cm
Zustandsbeschreibung
265602
2014-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner