Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

NILSON, Severin (1846-1918): Skärgårdsmotiv med segelbåt och ångbåt, signerad Sverin Nilsson, olja på pannå, 31x68 cm

Zustandsbeschreibung

265602

2014-09-26