Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, snarlik dekor i underglasyrblått, vas höjd 31-31,5 cm
Mindre mynningslagningar, en med spricka, borrade för el
265609
2014-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här