Lars Pirak färglitografi
2014-09-26
265616
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Räinar", signerad Lars Pirak, 116/325, färglitografi, 42x64 cm