Hallmöbel 1900-talets mitt

Hallmöbel 1900-talets mitt
Hallmöbel 1900-talets mitt
Hallmöbel 1900-talets mitt
Hallmöbel 1900-talets mitt
Hallmöbel 1900-talets mitt
Hallmöbel 1900-talets mitt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLMÖBEL, 2 dlr, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, med lampetter, spegelns mått ca 105x82, bordets mått 60, (bordsskivans höjd 53) 87x31 cm, etikettmärkt G&T (Glas & Trä Hovmantorp) Svenska möbelfabrikerna,

Slitage

265623

2014-09-20