Peter Dahl färglitografier

Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier
Peter Dahl färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAHL, Peter 2 st, (född 1934), Ur Fredmans epistlar, signerad, färglitografi, en märkt PT, 40,5x27,5 vardera

265626

2014-09-26