Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAHL, Peter 2 st, (född 1934), Ur Fredmans epistlar, signerad, färglitografi, en märkt PT, 40,5x27,5 vardera
265626
2014-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här