Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, ram i mahogny, dekorelement i mässing, för 2 st ljus, 34x49,5 cm

Slitage

265630

2014-09-26