Träask med lock med stenar

Träask med lock med stenar
Träask med lock med stenar
Träask med lock med stenar
Träask med lock med stenar
Träask med lock med stenar
Träask med lock med stenar
Träask med lock med stenar
Träask med lock med stenar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK med lock, möjligen Tibet, 1900-tal, rotfanér med metallskoningar och infattade stenar, lapis lazuli, turkoser och koraller, diameter 11,5, höjd ca 9 cm

Slitage, några dekorationsstenar saknas

265631

2014-09-28