Träask med lock med stenar
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASK med lock, möjligen Tibet, 1900-tal, rotfanér med metallskoningar och infattade stenar, lapis lazuli, turkoser och koraller, diameter 11,5, höjd ca 9 cm
Slitage, några dekorationsstenar saknas
265631
2014-09-28