Folke Skoghäll oljemålning

Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning
Folke Skoghäll oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKOGHÄLL, Folke (1921-1998): Jesus arrest, signerad Skoghäll, olja på pannå, ca 72x83 cm

265635

2014-09-27