S Ewert oljemålning

S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWERT, S (1900-tal): Kvinna med sjal, signerad S Ewert, olja på duk, 69x49 cm

Duklagningar, retuscher

265638

2014-09-27