Taklyktor metall
Valmis
2014-09-20
265640
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
TAKLYKTOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme i metall, för tre ljuspunkter vardera, höjd ca 43 resp 52 cm
Bruksslitage