Taklyktor metall

Taklyktor  metall
Taklyktor  metall

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

TAKLYKTOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme i metall, för tre ljuspunkter vardera, höjd ca 43 resp 52 cm

Bruksslitage

265640

2014-09-20