Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
TAKLYKTOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, stomme i metall, för tre ljuspunkter vardera, höjd ca 43 resp 52 cm
Bruksslitage
265640
2014-09-20