Golvvas Japan piedestal
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått av figurscen, höjd ca 75, PIEDESTAL, omkring 1900, med stenskiva, stomme i skuret svärtat trä med genombruten dekor, ca höjd 37 cm
Kuntoraportti
Piedestalen med smärre skador
265699
Päivämäärä:
2014-09-20