Golvvas Japan piedestal

Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal
Golvvas Japan piedestal

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått av figurscen, höjd ca 75, PIEDESTAL, omkring 1900, med stenskiva, stomme i skuret svärtat trä med genombruten dekor, ca höjd 37 cm

Kuntoraportti

Piedestalen med smärre skador

265699

Päivämäärä:

2014-09-20