Lennart Rodhe oljemålning

Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning
Lennart Rodhe oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

6 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, monogramsignerad, olja på duk, 46x42 cm cm

265704

2014-10-01