Karl XII i fält oljemålning
2014-09-26
265709
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets fösta hälft): Karl XII i fält, olja på duk, ca 61x73 cm
Dubblerad, skador, retuscher