Karl XII i fält oljemålning

Karl XII i fält oljemålning
Karl XII i fält oljemålning
Karl XII i fält oljemålning
Karl XII i fält oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets fösta hälft): Karl XII i fält, olja på duk, ca 61x73 cm

Zustandsbeschreibung

Dubblerad, skador, retuscher

265709

2014-09-26