Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets fösta hälft): Karl XII i fält, olja på duk, ca 61x73 cm
Zustandsbeschreibung
Dubblerad, skador, retuscher
265709
2014-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner