Line Bergseth oljemålning

Line Bergseth oljemålning
Line Bergseth oljemålning
Line Bergseth oljemålning
Line Bergseth oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGSETH, Line (Norge, född 1965): Fractaler, signerad och daterad a tergo Line Bergseth 2007, olja på duk, 48x54 cm

265715

2014-09-22