Olivier Seguin aluminiumtavla

Olivier Seguin aluminiumtavla
Olivier Seguin aluminiumtavla
Olivier Seguin aluminiumtavla
Olivier Seguin aluminiumtavla
Olivier Seguin aluminiumtavla
Olivier Seguin aluminiumtavla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEGUIN, Olivier (Frankrike, född 1927): "Envol", signerad och daterad Olivier Seguin 1976, aluminiumobjekt uppfäst på pannå, 76x65 cm

Skador

265718

2014-09-27