Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SEGUIN, Olivier (Frankrike, född 1927): "Envol", signerad och daterad Olivier Seguin 1976, aluminiumobjekt uppfäst på pannå, 76x65 cm
Skador
265718
2014-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här