Bokhylla rokokostil
2014-09-20
265735
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOHYLLA, 1900-tal, rokokostil, delvis fanérad i mahogny, höjd ca 111, 131x24 cm
Bruksslitage