Karmstol Carl Malmsten

Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten
Karmstol Carl Malmsten

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, Carl Malmsten, teak, gul ylleklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre ytskador, fläckar, ngt blekt

265749

2014-09-20