Staffan Hallström färglitografi
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad och numrerad Staffan Hallström 31/50, färglitografi, 48x59,5 cm.
LITTERATUR: Stig Johansson: Staffan Hallström, SAK 1980, sidan 58ff
265751
2014-09-25