Matbord och stolar i valnöt Ulferts möbler Tibro

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD med två iläggsskivor, STOLAR, 4 st, 1960/70 tal, fanerat i valnöt , etikettmärkt Ulferts möbler Tibro, höjd 72, 85x130, iläggsskivornas vardera 50, totallängd 230 cm

Ytslitage

265760

2014-09-20